Senior backend programozó

Egyedi fejlesztésű webáruház megbízásából állandó fejlesztésre, karbantartásra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR BACKEND PROGRAMOZÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 3 év gyakorlat programozásban
PHP7 alapos ismerete
MYSQL alapos ismerete
Verziókezelők ismerete (Git vagy SVN)
Valamilyen PHP Framework ismerete (Laravel, Symfony, Codeigniter)
OOP szemlélet
Önálló, precíz munkavégzés
Csapatorientált hozzáállás, termékszemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
TDD, BDD vagy tesztelésben szerzet tapasztalat
Valamilyen frontend keretrendszer ismerete (Angular, Vue, React)
CI/CD tapasztalat
Agilis módszertan ismerete
HTML/CSS ismeret
DevOps ismeret
Linux és szoftverüzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk:
Kreatív, változatos feladatok
Támogatás a szakmai fejlődésben és önmegvalósításban
Versenyképes bérezés és juttatások
Modern munkaeszközök, kulturált környezet

A munkavégzés rendes munkaidőben és munkarendben a vállalat miskolci (Felső-Majláth) irodájában történik.

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát nettó munkabér igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]