Gépmester

Műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

GÉPMESTER

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legyél megbízható és a munkádra igényes,
Legyél alkalmas a nehéz fizikai munkára is
Legyél hajlandó tanulni és a munkavégzésre vonatkozó szabályokat elsajátítani,
A munkádat a szabályzatokban foglaltaknak és a műszakvezető utasításainak megfelelően végezd el,
Ne alkalmi munkát keress, hanem hosszútávú munkalehetőséget, legyél kitartó.

Főbb feladatok, munkák:
Műanyag granulátum-gyártó gépsorok beállítása, kezelése és működtetése,
Termék-átállások előkészítése, gépsorok teljes körű takarítása, gyártási szériák elindítása,
Legyártott termékek ellenőrzése, csomagolása, raktározásra történő előkészítése,
Elvégzett feladatok dokumentálása,
Eszközök, berendezések és a gépsorok környékének folyamatos tisztán tartása,
Gyártási paraméterek folyamatos ellenőrzése és a stabil gyártás biztosítása.

Megbízóról:
Tevékenységét, a műanyagipari termékek gyártását 1994 óta végzi.
A rendelkezésre álló alapanyag és készáru raktárkapacitás meghaladja a 2000 tonnát.
A Cég 7 hektáros ipari területen fekszik.
Termékei egyszerre biztosítják a ma elvárható korszerű megoldásokat - teljes harmóniában a környezetükkel -, valamint az energiatakarékos megoldások széles skáláját.
Mindezt kiegészítik a legnagyobb értékükkel: a tapasztalatukkal és odafigyelésükkel.
Sikeresen működteti az integrált, MSZ EN ISO 9001:2009 és az MSZ EN ISO 14001:2005 szabványok követelményeinek megfelelő minőségirányítási és környezetirányítási rendszert.

Amit kínálunk:
Fizetésed garantáltan és folyamatosan növekedni fog a nálunk töltött idővel (már 3 hónap után is),
A havi fizetésen felül 3 havonta bónuszt is fizetünk a gyártó részleg teljesítménye alapján,
A munkavégzéshez szükséges teljes munkaruházatot biztosítjuk számodra
Egyértelmű leírások és szabályzatok segítenek majd a munka helyes elvégzésében,
Részletes betanítási és oktatási programmal segítjük a betanulást és a beilleszkedést,
Kiemelkedő teljesítmény esetén akár műszakvezető is lehet belőled,
Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk határozatlan idejű munkaszerződéssel,
Ha még nem rendelkezel targonca jogosítvánnyal, akkor nálunk ingyen hozzájuthatsz,
Egy közel 30 éves, stabil magyar cégnél dolgozhatsz, amely eddig a legnehezebb válságok idején is teljes létszámmal és eredményesen működött.

Munkavégzés helye:
Szeged