Gyorséttermi munkatárs (KFC - Szolnok - diákmunka)

Népszerű gyorsétterem megbízásából keresünk nappali tagozatos diák munkavállalókat az alábbi pozícióba:

GYORSÉTTERMI MUNKATÁRS (KFC - SZOLNOK - DIÁKMUNKA)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Heti 20 óra munkaidő vállalása
Pontos, precíz munkavégzés
Nyitott, kommunikatív személyiség
Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
Megbízhatóság
Ápolt, igényes megjelenés
Betöltött 18. életév

Munkakörök:
Csomagoló
Pénztáros
Konyhai kisegítő

Főbb feladatok, munkák:
Csomagolás
Vendégek kiszolgálása
Kasszázás (csak 18 éves kortól)
Konyhai feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás

Munkabér: bruttó 960 Ft / óra (18:00 óra után 30 %-os műszakpótlék)

Munkavégzés helye:
Szolnok