Hentes (német nyelv ismeret nélkül)

Ausztriai munkavégzésre keresünk húsipari szakmunkásokat az alábbi pozícióba:

HENTES (NÉMET NYELV ISMERET NÉLKÜL)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat
Jó állóképesség, terhelhetőség

Német nyelvismeret a munkavégzéshez nem szükséges, a munkahelyen több magyar is dolgozik, akik tudnak segíteni a betanulásban illetve a kommunikációban!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Kommunikációs szintű német nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák:
Csontozás, darabolás, bőrkézés
Az üzemben kizárólag sertéshúst dolgoznak fel!

Munkaidő:
Hétfőtől-péntekig, napi 8 óra
Túlóralehetőség a magasabb fizetés érdekében lehetséges - maximum, összesen heti 50 órát lehet dolgozni

Amit kínálunk:
NETTÓ 1700-1850 Euro/hó + 13-14. havi fizetés
Cégünk által szervezett utazás és szállás a munkahelyhez közel biztosítva!

Szakmunkások, segédmunkások, illetve brigádok jelentkezését egyaránt várjuk!

Munkavégzés helye:
Ausztria, Linztől 40km-re