Festő szakmunkás / segédmunkás

Nagyobb projektek generálkivitelezését végző cég megbízásából keresünk hosszútávú munkavégzésre munkatársakat az alábbi pozícióba:

FESTŐ SZAKMUNKÁS / SEGÉDMUNKÁS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Pozíciónak megfelelő (alap, vagy haladó szintű) szakmai tapasztalat
Jó állóképesség, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakirányú végzettség
Kommunikációs szintű német nyelvismeret
Saját gépjármű

Főbb feladatok, munkák:
Festés
Tapétázás
Glettelés

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig, napi 8 óra
Túlóralehetőség a magasabb fizetés érdekében lehetséges - maximum, összesen heti 48 órát lehet dolgozni
A munkavégzéshez szükséges eszközöket partnerünk biztosítja!

Amit kínálunk:
Szakmunkásoknak: NETTÓ 1800-2000 Euro/hó
Segédmunkásoknak: NETTÓ 1500-1700 Euro/hó
Cégünk által szervezett utazás és szállás a munkahelyhez közel biztosítva!

Szakmunkások, segédmunkások, illetve brigádok jelentkezését egyaránt várjuk!

Munkavégzés helye:
Németország, Umkirch, Mannheim és Ulm