Biztosítási tanácsadó / vezető kinevelő projekt

A hazai biztosítási piac egyik legerősebb, dinamikusan fejlődő, nagy múltú szereplőjének megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

BIZTOSÍTÁSI TANÁCSADÓ / VEZETŐ KINEVELŐ PROJEKT

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum érettségi vagy biztosításközvetítői hatósági tanúsítvány
Igényes üzleti megjelenés
Ügyfélközpontúság
Kapcsolatteremtő készség
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Magas tanulási hajlandóság
Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Diploma vagy biztosításközvetítői hatósági tanúsítvány
Pénzügyi szakterülethez tartozó tanulmányok
Értékesítési szakmai tapasztalat (kiemelten: biztosítási, banki, hitelezési)

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfél kapcsolattartás
Szerződések kezelése
HR tevékenység
Üzleti csoport kialakítása és irányítása

Amit kínálunk:
Kiemelt fizetési rendszer
Bónusz program
Finanszírozott képzések
Hosszú távú vezetői karrier-program
Jelentős meglévő ügyfélkör
Betanulás mentori segítséggel
Segítőkész kollégák

Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar megye (megyei irodáinkban: Debrecen, Hajdúböszörmény, Hajdúszoboszló, Berettyóújfalu)