Épületgépész mérnök

Kazánházi berendezések szervizelésével, gázhálózatok és fűtési rendszerek tervezésével, kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Épületgépész-mérnöki végzettség (főiskola vagy egyetem)
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
Autocad, WinWatt, Terc VIP programok ismerete
2-3 éves hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat
Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Tervezői jogosultság
Felelős műszaki vezetői jogosultság
Műszaki ellenőri jogosultság
Energetikai tanúsítói jogosultság
Épületgépész kivitelezési gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
Épületgépészeti tervezés és teljes körű tervezői projektvezetés a családi háztól az ipari csarnokig
Kapcsolattartás a megbízókkal (igényfelmérés, tervezői program)
Szakági tervezőkkel (építész, elektromos, statikus, akusztikus, kertész) alapadatok egyeztetése

Amit kínálunk:
Főállás
Önálló munkavégzés
Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
Vezetői támogatás
Stabil munkahely
Képzési lehetőség
Versenyképes jövedelem
Teljes körű feladat átadás

Munkavégzés helye:
Szeged