Fogászati asszisztens

Több székes fogászati magánrendelő megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FOGÁSZATI ASSZISZTENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Fogászati asszisztensi végzettség
Elhivatottság,
Empátia, rugalmasság, páciensközpontúság
Határozott fellépés
Csapatszellem
Jó kommunikációs és szervező képesség
Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Asszisztál, segédkezik a fogászati kezeléseknél
Páciensekkel való kommunikáció
Közreműködik a röntgenfelvételek készítésénél
Előkészíti a kezeléshez szükséges fogászati eszközöket, anyagokat, berendezéseket
Tisztán tartja, fertőtleníti a fogászati műszereket, eszközöket
Elvégzi az adminisztratív teendőket, nyilvántartást vezet a betegekről és a kezelésekről, dokumentálja a vizsgálati eredményeket

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés
Kellemes munkahelyi légkör
Akár azonnali munkakezdési lehetőséggel
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület