Üzletvezető helyettes

Belvárosi kávézó - fagyizó megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZLETVEZETŐ HELYETTES

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum gimnáziumi érettségi
Legalább egy idegennyelv ismerete
Vezetői kompetenciák (felelősségvállalás, terhelhetőség, jó szervező készség, jó problémamegoldó képesség)
Kedves, mosolygós személyiség
Ápolt külső

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Barista gyakorlat
Felszolgálási gyakorlat
Minimum 5-10 év munkatapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Vezetői feladatok ellátása (árurendelés, beosztás készítés, pultfelügyelet, betanítás)
Kávé és tea készítés
Fagylalt adagolás pultból
Sütemények, szendvicsek és üdítők kiszolgálása pultból

Amit kínálunk:
Főállású munkaviszony
Biztos jövedelem
Fiatalos, jókedvű csapat
Kultúrált környezet
Visszatérő vendégek
Igényes, hosszú távú, stabil munkahely
Kellemes légkör
Jó közlekedés

Munkavégzés helye:
Budapest, VI. kerület