Hr munkatárs

MAGYARORSZÁG VEZETŐ INGATLANKÖZVETÍTŐ HÁLÓZATA megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Az állás betöltéséhez tapasztalat, képesítés nem szükséges.
2020-ban a szakma elsajátításához szükséges képzéseket és szakmai felkészülést biztosítja.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakirányú szakképesítés, külföldi munkatapasztalat, vendéglátó és pedagógus háttér.
25 év alattiak, vagy tartósan (6 hónapnál hosszabb) munkanélküliek jelentkezését várjuk. (GINOP 5.2.1.)

Előnyt jelent a jelentkezésnél az ingatlanok iránti átlagosnál magasabb érdeklődés és a szakmai fejlődésre való nyitottság.

Főbb feladatok, munkák:
Irodai adminisztrációs és szervezési feladatok segítése , vezető segítése.
Kapcsolattartás meghatározott hivatali egységekkel, illetve ügyfelekkel

Megbízóról:
Magyarország legmegbízhatóbb, folyamatosan fejlődő, országos ingatlanközvetítő hálózata, 15 év tapasztalatának köszönhetően mára az piac vezető szereplőjévé vált az ingatlan- és hitelközvetítés terén.

Jelen hirdetés a Nyugat-Balatoni Otthon Centrum irodák kibővült tevékenysége miatt indokolt, mely terület országos hálózaton belül is kiemelkedő eredményeket produkál.

Amit kínálunk:
Igazi, élő csapathoz tartozás
Szabad, kreatív munkavégzés
Országos hálózat hatékonysága és lendülete
no multi szemlélet
Ember közeli képzések
Személyre szabott mentori támogatás
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Keszthely