Gépkezelő

A hazai papíripar egyik vezető vállalkozása megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum 3-5 év gépkezelői-gépbeállítói tapasztalat
Mechanikus szerelésben szerzett tapasztalat
Műszaki beállítottság, érdeklődés
1 helyen legalább 1 éves munkaviszony

Főbb feladatok, munkák:
Gépsor folyamatos üzemeltetése
A felhasználandó alapanyagok minőségellenőrzése
Termékváltáshoz szükséges feladatok elvégzése
A késztermék technológiai előírásainak ellenőrzése
Munkaterület tisztán tartása
Műszaki hibák elhárítása
Javítási és karbantartási munkák ellátása

Amit kínálunk:
Kereseti lehetőség: havi NETTÓ 240.000 FT + bruttó 15.000 Ft cafetéria
Határozatlan idejű szerződés
Több műszakos munkarend
3+3-as munkarend
Melegétkezési támogatás
Termékcsomag juttatás
Bejárási támogatás
Év végi jutalom

Munkavégzés helye:
Budapest