Otthonszakértő

Magyarország legelismertebb, piacvezető ingatlanforgalmazó cége megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

OTTHONSZAKÉRTŐ

Ha a csapatunk tagja szeretnél lenni, és az alábbi tulajdonságokkal rendelkezel, jelentkezz, várunk!:
Tudsz önállóan menedzselni projekteket
Kiválóan tudod magad érvényesíteni
Tudsz célt tervezni és arra fókuszálni
Képes vagy egyenletes teljesítményre
Nagy munkabírásod van
Nyitott vagy egy új szakma elsajátítására
Eligazodsz az online világban
Kiismered magad a marketing rejtelmeiben
Munkádban kreatív vagy
Képes vagy vállalkozóként gondolkozni és dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ingatlanpiaci vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
Idegen nyelv ismerete

Miért érdemes hozzánk jelentkezni?:
Európai színvonalú, magas jövedelem
A kezdeti időszakban fix juttatással
Rugalmas időbeosztás
Változatos munka
Szakmai fejlődés a folyamatos emelt szintű képzések által
Biztonság, kiszámíthatóság, tervezhető munka
Erős, összetartó, vidám hangulatú, sok éve együtt dolgozó csapat
Megbízható, ismert, stabil, erős cégháttér, országos lefedettséggel
Kapcsolatokat építhetsz
Értékesítési versenyeken vehetsz részt
Díjazzuk az eredményeidet
Most online elkezdheted otthonról!

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amennyiben olyan lehetőséget keresel:
Ahol nem fenyeget a leépítés, elbocsátás réme
Ahol Te határozhatod meg mennyi legyen a kereseted
Ahol az időddel Te gazdálkodsz
Ahol a sikereid megélheted

Megbízóról:
Magyarország legelismertebb, piacvezető ingatlanforgalmazó cége, mely az elmúlt több mint tizenöt év során számtalan díj és elismerés büszke tulajdonosa lett
A sikert többek között a szakmájuk iránt elkötelezett, képzett és profi otthonszakértő kollégáinak köszönheti

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Te milyen szakember lennél az ingatlanpiacon?

Munkavégzés helye:
Szombathely