Hegesztő / lakatos

Európa legnagyobb utánfutó alkatrész gyártója megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐ / LAKATOS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Többműszakos munkarend vállalása
Önálló felelős munkavégzés
Precizitás, pontosság
Minőségtudatosság
Fémipari tapasztalat
Több éves szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Vállalat termékein meghatározott szerkezeti és összeállítási munkák elvégzése
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem, nyugdíjpénztári juttatás.
Céges busszal munkába járás biztosítása kb. 30 km-es körzetben.
Egészséges, tiszta munkakörülmények.
Szakmai fejlődés lehetősége.
Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
8 órás munkarend, melyek a munkaközi szüneteket is tartalmazza

Munkavégzés helye:
Kecskemét Kadafalva

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar fényképes szakmai önéletrajzod az alábbi email címre: [email protected]