Hűtés-, klíma- és légtechnikai szerelő

Hűtés-, klíma- és légtechnikai szereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HŰTÉS-, KLÍMA- ÉS LÉGTECHNIKAI SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség vagy minimum 3 év szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
önálló és csapatban történő munkavégzés
büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Split klímaberendezések karbantartási, javítási feladatainak ellátása
Ipari és kereskedelmi klímaberendezések, hűtőgépek telepítése, szervizelése, karbantartása, üzembiztos működésük biztosítása
Elvégzett munkafolyamatok dokumentálása, munkalapok elkészítése, napi beszámoló
Ügyeleti szolgálat ellátása

Megbízóról:
Közel 20 éve végzi márkától független folyadékhűtők, technológiai hűtők, szerver-, illetve precíziós klímák, légkezelő berendezések, párahűtő rendszerek, fan-coil-ok, split klímaberendezések telepítését, szervizelését, karbantartását.

Amit kínálunk:
Teljes munkaidős bejelentés
Normál munkaidő – heti 5*8 óra
Biztos vállalati háttér, egész évben biztosított munkavégzés
Képzési lehetőség
Fiatalos csapat
Munkaruha, védőfelszerelés, céges telefon, felszerelt szervizautó, szerszámok
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Budapest (Rugalmas munkavégzési hely, de főként Budapest és Pest megye)

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, fizetési igényed megjelölésével várjuk fényképes önéletrajzod az alábbi email címre: [email protected]