Elektroműszerész

Elektronikai gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ELEKTROMŰSZERÉSZ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Vérbeli műszerészt keresünk, aki művészien tud bánni a forrasztópákával (és tudja, mire jó a forrólevegős forrasztóállomás), valamint kíváncsian akár az új okos telefonjába is belenéz (anélkül, hogy azt előtte leejtette volna).
Szükségesnek tartunk ehhez: erős motiváltságot és szakmai érdeklődést, valamint középfokú szakirányú iskolai végzettséget

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Alapszintű szoftverismeret: Linux és/vagy Windows
B kategória jogosítvány
Csapatközpontú szemlélet

Főbb feladatok, munkák:
Műszerellenőrzések és -javítások elvégzése
Helyszíni mérőrendszer-telepítések előkészítése és kivitelezése
Meglévő mérőrendszerek esetén hibakeresés és -elhárítás
Műszerfejlesztésekben való részvétel

Megbízóról:
Szakmai tevékenységüket 1993-ban kezdték, 1997 óta a PIM cégnévvel állnak Ügyfeleik rendelkezésére ipari méréstechnikai eszközök, különböző érzékelők, forgógép-diagnosztikai rendszerek, gépbeállító-, valamint termográfiai eszközök széles választékával.
A termékforgalmazás mellett vállalnak ipari méréseket, gépdiagnosztikai szakértéseket, lézeres gépbeállítást, dinamikus egyensúlyozást, műszerfejlesztést, komplett rendszerek telepítését, műszer- és érzékelőkalibrálást, valamint termográfiai szolgáltatásokat.
Az óriási mértékben megnövekedett megbízásaik teljesítéséhez új kollégát keresnek elektroműszerész munkakörbe.

Amit kínálunk:
Versenyképes juttatások
Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Felelősségteljes és kihívást jelentő önálló munkavégzés
Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
Frissen végzetteknek széles körű tréningprogramok
Inspiráló, lendületes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budaörs