Művezető

Nagy múlttal rendelkező, magyar tulajdonú, főként generál magasépítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰVEZETŐ

Elvárások:
Szakirányú végzettség
3-5 év generál magasépítési tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
Határozott, magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség.
gyakorlati tapasztalat

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, az irányítása alá beosztott emberek munkájának felügyelete.
Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, azok teljesülésének, leigazolásának alátámasztása.
A kivitelezés napi munkafolyamatainak követése
Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása. A munkavégzéshez szükséges anyagok, eszközök, gépek beszerzése, ellenőrzése, nyilvántartása.
Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása.
A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése.
Kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal.

Amit kínálunk:
Stabil, bejelentett, barátságos munkahely,
Önálló, változatos feladatok
Rugalmas munkavégzés
Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Törökszentmiklós