Betanított munkatárs

Hagyományos füstöltáru gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BETANÍTOTT MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Munkabírás
Munkaszeretet
Precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Húsiparban, konyhán szerzett tapasztalat
Rátermettség

Főbb feladatok, munkák:
A gyártás előkészítése és segítése, a gyártás végén a gépek és helyiségek takarítása.

Megbízóról:
Hagyományos füstöltáru gyártással, EU minősítéssel, saját üzletekkel rendelkező családi vállalkozás vagyunk.
Nálunk a minőség és a vásárlók a legfontosabbak.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Bejárási vagy lakhatási hozzájárulás
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Bábolna