Senior bérszámfejtő

310 főt foglalkoztató, székhelyén kívül még két telephelyen működő, hazai tulajdonú gyártó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR BÉRSZÁMFEJTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú szakirányú végzettség
Minimum 10 éves szakmai tapasztalat
Kiváló MS Office ismeret (magas szintű Excel)
Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
Megbízhatóság, precizitás, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelvtudás
Felsőfokú végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Bérszámfejtés, TB ügyintézés, és egyéb személyügyi feladatok ellátása
Cégen belüli munkaügyi tanácsadás
Személyügyi adatok a vállalati rendszerben való rögzítése, nyomon követése
Aktív részvétel a szerződéskötésekkel és módosításokkal kapcsolatban
Riportok, kimutatások készítése
Béranalitikák készítése
Adó- és járulékbevallások elkészítése, adatszolgáltatások a hatóságok felé
Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása
Letiltások kezelése
Éves zárási feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Étkezési támogatás
Cafeteria juttatás
Év végi jutalom
Bejárási támogatás
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XXIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]