Beszerző

Országosan ismert lakossági és ipari klímaberendezéseket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Ön az ideális jelölt, ha:
Legalább középfokú végzettsége van
3 év irodai munkatapasztalattal rendelkezik
Legalább középfokú angol nyelvtudása van
Számítógép felhasználói ismeretekkel rendelkezik (MS Office)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Logisztikai területen szerzett tapasztalat
Bármely vállalatirányítási rendszer ismerete

A következő feladatok várnak Önre:
Beszállítókkal történő kapcsolattartás angol nyelven
Szállítmányozási ajánlatok bekérése, fuvarszervezés
Szállítói rendelések rögzítése és követése

Amit kínálunk:
Stabil tervezhető, kiszámítható jövőkép
Szakmai kihívás, önmegvalósítás lehetősége
Kulturált, modern irodai környezet
Együttműködő, szakmailag képzett fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Szarvas