Értékesítő

Több mint húszéves múlttal rendelkező munkaerő-kölcsönző, -közvetítő vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú német nyelvismeret szóban és írásban
Proaktív, sikerorientált személyiség
Eredmény és ügyfélcentrikus gondolkodás
Értékesítési tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
Munkaerő-kölcsönzésben/közvetítésben szerzett tapasztalat
Élő kapcsolatrendszer németországi és/vagy ausztriai középvállalati szektorban

Főbb feladatok, munkák:
Munkaerő-kölcsönzési és -közvetítési szolgáltatások értékesítése Németország és Ausztria területére irányulóan
Új ügyfelek felkutatása és megnyerése
Tárgyalások lebonyolítása
Sales stratégia fejlesztésében és kidolgozásában való aktív részvétel
Piackutatás, elemzés és pontos adminisztráció (Odoo CRM)
Társosztályokkal való szoros együttműködés (ügyfélkapcsolat és toborzás-szervezés)

Megbízóról:
Több mint húszéves múlttal rendelkező munkaerő-kölcsönző, -közvetítő vállalkozás, az egyetlen olyan magyar tulajdonú HR-szolgáltató, melynek részvényeit a BÉT standard kategóriájában jegyzik. Hat éve dolgoznak a német piacon is, tavaly óta állandó munkaerő-kölcsönzési engedéllyel. Mivel további bővülést terveznek a német piacon, most a saját csapatukba keresnek ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat

Amit kínálunk:
Egyénre szabott, motiváló juttatási csomag (alapbér + teljesítménybónusz)
Fejlődési és karrierlehetőség
Hosszú távú, stabil munkahely
Dinamikus, eredményorientált csapat
Betanulást követően megbeszélés szerinti home office lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest