Leltáros / készletnyilvántartó

Közép-Kelet Európában leltárakat lebonyolító multinacionális vállalkozás megbízásából júliusi leltározásokra keresünk egyszerűsített foglalkoztatással munkavállalókat hosszútávú lehetőséggel az alábbi pozícióba:

LELTÁROS / KÉSZLETNYILVÁNTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
1 évnél nem régebbi egészségügyi kis könyv, és negatív tüdőszűrő lelet

Időpontok, helyszínek:
2020. július 7. Eger - éjszakai leltár
2020. július 11. Jászberény - nappalos leltár
2020. július 12. Jászberény - éjszakai leltár
2020. július 13. Érd - éjszakás leltár
2020. július 14. Budapest XX. kerület - nappalos leltár
2020. július 15. Budapest XX. kerület - éjszakás leltár
2020. július 19. Tata - éjszakás leltár
2020. július 26. Mosonmagyaróvár - éjszakás leltár
2020. július 28. Gyöngyös - nappalos leltár
2020. július 29. Dunaharaszti - nappalos leltár
2020. július 29. Gyöngyös - éjszakás leltár
2020. július 30. Dunaharaszti - éjszakás leltár

Nappalos leltárak esetén a kezdés és várható buszindulás 7:00-9:00 között, éjszakás leltárak esetén pedig 16:00-19:00.

Főbb feladatok, munkák:
Üzletben/raktárban fellelhető árukészlet számolása
PDA segítségével scannelés
Kézi árumozgatás (esetenként 10-15 kg-os dobozok pakolása)
Nincs szükség tapasztalatra, mindent megmutatnak, és betanítanak a helyszínen!

Amit kínálunk:
Egyszerűsített foglalkoztatás
22 óra előtt: br. 1200 Ft/óra
22 óra után: br. 1380 Ft/óra

A busz vidéki leltárak esetén a Fővám térről indul, Budapesti leltáraknál mindig a munkavégzés helyszínére kell kimenni, önállóan.

Az utazási idő is kifizetésre kerül, kilométerenként bruttó 7 forinttal számolhatsz minden vidéki városba utazás esetén!

Munkavégzés helye:
Budapest