Varrónő

Műszaki textiláru gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

VARRÓNŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Varrónő vagy cipőfelsőrész készítő végzettség, esetleg betanított varrónő
Ipari üzemi gyakorlat
Minőségi igényes munkavégzés
Kézügyesség
Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német nyelvtudás
Saját autó

Főbb feladatok, munkák:
Műszaki textília varrása magas színvonalon a varrodavezető utasításainak megfelelően

Amit kínálunk:
Bérezés:
Német szakmunkás bér, jelenleg br. 550.000 Ft körül, folyamatosan nő

Juttatások:
Ingyenes,
képzés, teljes bérezéssel
összkomfortos, berendezett bérlakás, saját szobával
munkavédelmi eszköz biztosítása
külföldre szállítás saját busszal

Környezet:
Csendes, erdős kisváros
Biztonságos környék
Teljesen magyar munkakörnyezet, az üzemben
Modern géppark

Munkavégzés helye:
Németország