Projektvezető

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Projektvezetésben szerzett több éves tapasztalat
Villamos kivitelezési projektekben szerzett tapasztalat
Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
Stratégai gondolkodás, kitűnő problémamegoldó képesség
Kitűnő kommunikációs készség
Lendületes, dinamikus személyiség
Kiváló szervezőkészség, a feladatok aktív nyomonkövetésének és átlátásának képessége
Felelősségvállalás, agilitás, csapatjáték,
B kategóriás vezetői engedély (több éves gyakorlat előnyt jelent)
Angol nyelvismeret előny
Felsőfokú mérnöki végzettség előny

Szükséges végzettség:
Mérnök
Gépészmérnök
Projektmendezsment
Villamosmérnök

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
FMV jogosultság előny

Főbb feladatok, munkák:
Villamos kivitelezési / szerelési projektek menedzseri feladatainak ellátása
Építésvezetői feladatok ellátása elektromos területen
Projekt helyszíni munkavégzés
Alvállalkozókkal / beszállítókkal történő kapcsolattartás, munkájuk koordinálása
A cég munkatársainak (karbantartók, villanyszerelők, szervizes kollégák) munkájának koordinálása
A cég megrendelőivel / ügyfeleivel / beszállítóival való kapcsolattartás
A vevői igényeknek megfelelő műszaki ajánlatok kidolgozásában való részvétel
Vállalatirányítási és ügyviteli rendszer használata

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Szakmai fejlődési lehetőség
Kihívást jelentő munkakör, önálló, felelősségteljes feladatok
Színvonalas infrastruktúrájú munkahely, fiatalos környezet
Munkavégzéshez minden eszközt biztosítunk (LAPTOP, mobil, távolságmérő, tablet, stb.)

Egyéb juttatások:
LAPTOP, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása, csapatépítő rendezvények, sportolási lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XXII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: [email protected]