Villanyszerelő / berendezésgyártó munkatárs

Áramelosztó, -szabályozó készülék gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ / BERENDEZÉSGYÁRTÓ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Erősáramú középfokú végzettség
Villamos berendezés gyártói feladatok elvégzése (nagyáramú, installációs és automatika elosztók gyártása egyaránt)
Jó kommunikációs készség, kreativitás
Jó probléma megoldás, önálló munkavégzés

Szükséges végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges szakmai tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B jogosítvány, gépkocsivezetői gyakorlattal
Villamos vezető sín megmunkálásban való jártasság,
Mechanikai munkákban való jártasság (lemez kivágások, lyukasztások, hajlítások stb.)

Megbízóról::
Barátságos és hangulatosan kialakított munkakörnyezetünkbe várjuk új munkatársunkat, aki reméljük, Te leszel! Betanításodat/beilleszkedésedet természetesen biztosítjuk, segítjük, vezetőidhez mindig bátran fordulhatsz, ha problémád, vagy kérdésed támad.
Persze mi, kollégák is segítőkészek vagyunk egymással éppen ezért kifejezetten jó hangulat van nálunk és így a munka is könnyebben megy.
Szeretnénk, hogy a munkakörnyezetünk és a munkakörülmények egyaránt kellemesek legyenek, így ezért mindent meg is teszünk. Új, igényesen kialakított épületünkbe várunk.
A dolgozóknak kávét, teát, tejet, mézet biztosítunk, sőt még kiskertünk is van, úgyhogy reggelihez bátran esszük a paradicsomot, paprikát :)
Fontosak nálunk a csapatépítések, így rendszeresen mozdulunk ki közösen, legyen szó akár pl. biliárdról, bowlingról vagy gokartról :)
Nem utolsó sorban cégünk piacvezető, stabil lábakon áll és immáron több mint 35 éve és dinamikusan fejlődik!
Szeretnél csapatunk része lenni?

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Kiváló munkakörülmények, munkaeszközök
Fejlődési, tanulási lehetőség
Előrelépési lehetőség
szakmai tréningek
nyelvtanulás támogatása
csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: [email protected]