Segédmunkás / betonelemgyártó munkatárs (akár német nyelv ismeret nélkül is)

Németországi betonelemgyártó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

SEGÉDMUNKÁS / BETONELEMGYÁRTÓ MUNKATÁRS (AKÁR NÉMET NYELV ISMERET NÉLKÜL IS)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Fontos, hogy a feladat szakirányú segédmunka, nem betanított munka, így mindenképpen elvárás a jelentkezésnél:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy szakirányú (akár befejezetlen) tanulmányok
Jó kézügyesség
Jó fizikum, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Kommunikációs szintű német nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák:
Betonelemek gyártásánál való segédmunka

Munkaidő:
Hétfőtől-péntekig, napi 8 óra - 2 műszakban, délelőtt és délután
Lehetőség túlórára és szombati munkavégzésre, de maximum havi 200 óra!

Amit kínálunk:
NETTÓ 1500-1700 Euro/hó
Elérhető jövedelem így NETTÓ 1700-1900 Euro/hó
Cégünk által szervezett utazás és szállás a munkahelyhez közel biztosítva!

KEZDÉS: 2020.06.08.

Munkavégzés helye:
Németország, Würzburg közvetlen közelében