Ingatlan szakértő

Magyarország vezető ingatlanközvetítő hálózata megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

INGATLAN SZAKÉRTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kiváló kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Igényes megjelenés
Megbízhatóság, pontosság
Vállalkozói szemlélet
Nagy teherbírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Értékesítői tapasztalat
Ingatlan tanácsadói tapasztalat
Vendéglátásban szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Feladataid új és használt lakások értékesítése
Megbízások szerzése, portfólió építés
Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
Ügyfeleink számára személyre szabott szolgáltatás az Otthon Centrum által nyújtott komplex háttér és tudásbázis segítségével

Megbízóról:
OTTHON CENTRUM franchise hálózat XIII. kerület Újlipótvárosi iroda
A mai ingatlanpiacon az ingatlan tanácsadók sikerei eléréséhez elengedhetetlenek a legjobb erőforrások és kapcsolatok. Mint Magyarország legmegbízhatóbb, a legtöbb irodával és munkatárssal rendelkező ingatlanközvetítő cége, az Otthon Centrum franchise hálózata a legjobb választás minden ezen piacon közreműködő részére. Irodánkban ahol a vállalkozó szellem és az egyéni gondolkodás sikerünk kulcsa, szívesen látunk mindenkit aki ennek szellemében képzeli el jövőjét.

Amit kínálunk Neked:
Az első 3 hónap betanulási időszakában, megfelelő teljesítmény mellett FIX fizetés
A XIII. kerület legnagyobb használt és új építésű ingatlan portfóliója
Szakmai elismertség és hosszú távú karrier lehetőség
Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
Keretek közti, de rugalmas munkaidő, önállóság és függetlenség
Folyamatos emelt szintű képzések és személyes fejlődést támogató szakmai háttér
Változatos, izgalmas munka egy összetartó, támogató csapatban
Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem és további "bónusz" juttatások
Minden eszközt megadunk Neked ahhoz, hogy sikeres Ingatlan szakértő legyél!

Megszűnt a munkahelyed, és nem tudod mihez kezdj most?
Van még munkád, de lecsökkent a munkaidőd és van szabad kapacitásod valami újat megtanulni?
Vagy eleged van abból, hogy alacsony fizetésért kell extrán teljesítened?
Esetleg azért nincs most munkahelyed, mert a HR-s kolléga szerint túl öreg, túl fiatal, alul-vagy túlképzett vagy?

Ha a kérdések bármelyikére a válasz igen, akkor próbáld ki magad nálunk és jelentkezz!
Itt a jelenlegi körülmények közt is lehetőséged van a jó egzisztencia kiépítésére úgy, hogy közben teljes biztonságban érezheted magad és egészségedet.
Várunk akár részmunkaidőben is!

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület