Logisztikai koordinátor

Világ vezető logisztikai szolgáltató megbízásából pátyi telephelyükre keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

A munkakör betöltéséhez szükséges:
Min. 1-2 éves ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban
Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Problémamegoldó-képesség
Kiváló kommunikációs képesség
Valamely raktár-irányítási szoftver korábbi használata előny

Amiért érdemes minket választanod:
Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket.
Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére.
Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és különböző egészségmegőrző és életmód-támogató programokat kínálunk munkavállalóink részére.

Feladataid lesznek:
Napi kommunikáció a raktár logisztikai ügyfelekkel (angol nyelven is)
A változatos ügyféligények nyomon követése és azok teljesülésének biztosítása
Kapcsolattartás a raktári operációval és társosztályokkal
Riportok és kiértékelések készítése
A már meglévő munkafolyamatok fejlesztése az ügyfélelégedettség növelése érdekében
Rendelések, megbízások feldolgozása emailben és a vállalatirányítási rendszerben
Havi zárással kapcsolatos feladatok, számlamellékletek készítése
Egyéb feladatkörrel összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Vállalatunkról:
A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint 82 000 munkatárssal a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.
Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban.
Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 2 000 fővel.

Munkáltatóként is fontosnak találja a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk a fogyatékkal élők esélyegyenlősége iránt. Hiszünk abban, hogy Ön is hozzájárulhat vállalatunk sikereihez, és várjuk szeretettel a pályázatát.

1992-ben alapított logisztikai központunkba számos nemzetközi háttérrel rendelkező ügyfelünknek nyújtunk széleskörű logisztikai szolgáltatást, több mint 17 000 m2-en - dedikált és shared warehousing keretei között.
Leendő munkatársunkként Te is képviseled vállalatunkat nemzetközi partnereink felé és segíted, hogy szolgáltatásunkkal teljesmértékben elégedettek legyenek.

Munkavégzés helye:
Páty