Óvodapedagógus

III. kerületi magánóvoda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÓVODAPEDAGÓGUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Főiskolai szakirányú végzettség, óvodapedagógusi diploma
Kedves, türelmes gyermekszerető
Pozitív és felelősségteljes hozzáállás
Kreativitás
Rugalmasság
Csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Egyéb készségek (tánc, hangszer, sport, művészetek)
Angol nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák:
Óvoda-pedagógusi munkakör betöltése
Szülőkkel való kommunikáció, információnyújtás
Napi, heti, havi és évi foglalkozás, témakör kidolgozása
A gyermekekkel kapcsolatos gondozási feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Motiváló és támogató közösség
Lehetőség a szakmai műhelymunkára
Inspiráló gyerekcsapat
Aktív és együttműködő szülői közösség

Pályakezdő, frissen végzett óvodapedagógusok jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]