Munkafelvevő

Székesfehérvári autószerviz megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MUNKAFELVEVŐ

Milyen ismeretekkel kell rendelkezned?:
Precíz és felelősségteljes munkavégzés
Tanulási képesség és hajlandóság
Vizsgabiztosi végzettséggel 3,5 t járműkategóriáig
Öt évnél több szakmai tapasztalat

Milyen feladatok várnak Rád?:
Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, rögzítés
Ügyfelekkel történő kapcsolattartás a javítási folyamat során
A szerelőműhely munkájának szervezése, a szerviz optimális kihasználtságának biztosítása

Mit kínálunk?:
Főállású munkakör
Versenyképes bérezés megegyezés szerint
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár és környéke

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar fényképes szakmai önéletrajzod az alábbi email címre: [email protected]