Junior szoftvertanácsadó

Német-magyar fejlesztésű nemzetközi bérügyviteli és HR szoftverek fejlesztésével megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR SZOFTVERTANÁCSADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú végzettség
Kiváló kommunikációs szint szóban és írásban
Felhasználói szintű MS Office, MS SQL adatbáziskezelői ismeret
Az Excel tudás felhasználó szinten kiemelten elvárás
Önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás
Képesség egyéni és csapat munkára egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Bérszámfejtési és táppénzszámfejtési ismeret
Könyvelési ismeretek (bérfeladással kapcsolatos kontírozás beállításokhoz szükséges ismeret)
Felsőfokú gazdasági (pénzügyi/számviteli) végzettség
Német / angol nyelvtudás kommunikációs szinten

Főbb feladatok, munkák:
Közép és nagyvállalati környezetben bér és HR szoftverek bevezetési projektjeiben való részvétel
Kapcsolattartás az Ügyféllel, az Ügyfelek támogatása a bevezetés és az üzemeltetés során
Kapcsolattartás a magyarországi fejlesztői csapattal, egyedi Ügyféligények specifikálása
Oktatás a meglévő és új Ügyfelek számára
Belső és felhasználói dokumentációk készítése
Törvényi változásokkal és Ügyfél igényekkel kapcsolatos fejlesztések tesztelése, dokumentálása
Részvétel szakmai oktatásokon, ezekről magyar nyelvű dokumentáció készítése

Megbízóról:
Több, mint 15 éve a német P&I LOGA termékeinek - bérszámfejtési és humánügyviteli szoftverek - magyarországi fejlesztésével, bevezetésével és karbantartásával foglalkozik.
A két cég együttműködése, szakértelme, kompetenciája, közel 20.000 európai referenciája garancia arra, hogy ügyfeleik kiemelkedő terméket és szolgáltatást kapjanak

Amit kínálunk:
Lehetőség egyaránt munkavállalói és alvállalkozói státuszra
Egyéni karrierút kialakítása
Rugalmas munkavégzés, home-office
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület