Építésvezető

Budapesti építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább építési technikusi végzettség
Legalább 5 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (magas szintű Excel használat)
Kimagasló szervező és problémamegoldó készség
Magas szintű kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák:
Projektek napi szintű műszaki irányítása
Kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése
Projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése
Szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása, kivitelezés
Minőségi ellenőrzése, ütemtervek készítése és azok betartatása
Építési napló vezetése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Kiemelt bérezés
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]