Tanító / tanár

Budapesti Általános Iskola és Gimnázium megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

TANÍTÓ / TANÁR

Az álláshoz tartozó elvárások:
A tanítani kívánt szakterületnek megfelelően szükséges tanítói/tanári végzettség, szakképzettség megléte
Tapasztalat 3-5 év
Egyetemi végzettség
Informatikai alapismeretek olyan szintű ismerete, mely képessé teszi a pályázót annak az oktatásban való hasznosítására
Elkötelezettség a hivatás iránt, együttműködési képesség, lelkesedés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelv ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Általános iskolai és középiskolai oktatási, nevelési feladatok
Osztályfőnöki feladatok
Tehetséggondozás, tanórán kívüli tevékenységekben való részvétel

Amit kínálunk:
Bérezés megegyezés szerint, figyelembe véve a pedagógus besorolását
Kiemelkedő munkakörülmények, az oktatási eszközök magas színvonalon biztosítottak
Egyéb juttatások

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, diplomamásolatát és motivációs levelét alábbi email címre: [email protected]