Marketing koordinátor

Vendéglátóipari cégcsoport megbízásából keresünk miskolci csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

MARKETING KOORDINÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú, releváns szakmai végzettség
Több éves, online marketing szakmában szerzett tapasztalat
Elemző készség és friss tudás a leggyakrabban használt analitikai és hirdetési rendszerek eredményeinek értelmezéséhez (Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, stb.)
Online és offline marketing eszközök és hirdetési piaci árak naprakész ismerete
Precizitás
Kreativitás
Jó kommunikáció, szervező készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Korábban betöltött menedzseri pozíció
E-kereskedelmi tapasztalat
Vendéglátóipari ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Elsősorban online marketing kampányok tervezése és kivitelezésüknek irányítása
Az operatív munkában résztvevő kollégák és ügynökségek koordinálása és ellenőrzése
A cégcsoport marketing kommunikációjának folyamatos optimalizálása
A marketing tevékenység monitorozása és rendszeres riport készítése a felső vezetés számára
Éves marketing tervezésben való aktív részvétel
Döntés előkészítés piackutatással, versenytárs elemzéssel és trendfigyeléssel

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Értékes juttatás csomag
Modern munkakörülmények, fiatalos csapat
Stabil munkáltatói háttér mellett, lehetőség egy hosszú távú szakmai célkitűzés megvalósítására
Önállóság, felelősségvállalás

Munkavégzés helye:
Miskolc

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát nettó munkabér igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]