Könyvelő

26 éve működő könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakképzettség vagy 2 év könyvelői gyakorlat
Önálló munkavégzés
Logikus gondolkodási képesség
Pontos, precíz, szorgalmas munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Egyszeres könyvvezetés ismerete
Mérlegképes könyvelői végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Főkönyvi és analitikus könyvelés
Szállító és vevőállomány egyeztetése, kimutatások készítése
Bérszámfejtés és munkaügyi feladatok ellátása
Adóbevallások készítése
Évzárási feladatok, beszámolókészítés

Megbízóról:
26 éve van jelen a könyvelés, adótanácsadás, bérszámfejtés piacán.
Két városban, Mosonmagyaróváron és Budapesten van irodájuk, ahol ezek a tevékenységek folynak.
A cég ismert és elismert szakmai körökben. Összesen 13 munkavállaló dolgozik megfelelő szakképzettséggel. Nagy gyakorlatunk van gazdasági társaságok és társasházak könyvelésében, adózásában, bérszámfejtésében.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés, cafeteria
Stabil szakmai háttér, stabil cégháttér
Fejlődési lehetőség
Kiváló csapat/kollektíva
Szakmai tréningek, csapatépítő tréningek

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület