PPC guru és online marketing kampánymenedzser

Performance és Growth Marketing Ügynökség megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PPC GURU ÉS ONLINE MARKETING KAMPÁNYMENEDZSER

Az álláshoz tartozó elvárások:
Rendelkezz profi angol nyelvtudással és magabiztosan mozogj a Google Ads hirdetéskezelő valamint a Facebook Business Manager világában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Folyamatos önképzés
Önálló munkavégzés
Photoshop ismerete
Excel Pivot táblák ismerete
Analitikus szemléletmód
Gyors tanulási készség, nyitottság a folyamatos újdonságokra a Google Ads és Facebook Ads területén

Főbb feladatok, munkák:
Hazai és főleg 80%-ban nemzetközi ügyfélkörünknek köszönhetően változatos feladatokat tudunk adni és a céggel együtt fejlődhetsz Te is. Versenyképes fizetést biztosítunk és extra bónuszjuttatásokat adunk azért, hogy valóban jól érezd magad nálunk és hosszú távon együtt dolgozhassunk!

Google Ads PPC es Display Kampányok kezelése
Facebook Kampány Management
Kampány teljesítményértékelések, beszámolók készítése
Native Media Buying kampányok tervezése, kivitelezése és felügyelete
Médiakampányok előkészítése, hirdetések készítése, bannerek, szövegek, stb.
Google DataStudio, Google Analytics és Supermetrics használata

Amit kínálunk:
Amennyiben szeretnéd a frissen megszerzett Online Marketing tudásodat élesben is kipróbálni, vagy már rendelkezel Google vagy Facebook kampánymenedzseri tapasztalattal akkor gyere és csatlakozz csapatunkhoz, hogy tovább fejlődhess Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő online marketing ügynökségével! Megtanítunk azokra a nindzsa profitsokszorozó Google Ads és Facebook trükkökre amivel átlagosan +236,44%-os növekedést érünk el ügyfeleink számára.

Hiszünk a rugalmas de minőségi munkavégzésben így Home Office-ban, netán a tengerparton vagy túrázás? Közben is dolgozhatsz. A precizitás és a feladatok elvégzése a lényeg, nem az, hogy minden nap itt legyél 8 órát.
Szívesen dolgoznál egy 100%-ban magyar tulajdonú médiaügynökségnél?

Olyan vállalat vagyunk, ahol a világ legjobb csapattagjai úttörő ötleteket hajtanak végre a digitális marketing területén.

Gyere csatlakozz hozzánk és kezelj Te is akár napi 3-5 Millió Ft-os kampányokat.

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület + Home Office