Külkereskedelmi munkatárs

Hazai és európai gyártók műtrágyáit, növényvédőszereit, vetőmagjait forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÜLKERESKEDELMI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Tárgyaló képes angol nyelvtudás
Legalább 1-3 év logisztikai és/vagy raktári adminisztrációban, koordinációban szerzett tapasztalat
MS Office alkalmazások, kiemelten az Excel program magas szintű ismerete
Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
Kiváló kommunikációs és szervezési készség
Több párhuzamos folyamat koordinálásának képessége
Pozitív, proaktív munkavégzési stílus

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Meglévő külföldi partenerekkel való kapcsolattartás
Új lehetséges partenerek felkutatása
Külkereskedelmi ügyletek lebonyolítása

Megbízó:
A hazai és európai gyártók műtrágyáit, növényvédőszereit, vetőmagjait forgalmazza, valamint vegyi anyag kis és nagykereskedelmével foglalkozik több, mint 20 éve Magyarországon.
A megalapítástól kezdve 100%-ban magyar magántulajdonban lévő cég Hódmezővásárhelyen található meg.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Betanulás folyamatos támogatása
Emberközpontú vezetőség
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Hódmezővásárhely