Minőségbiztosítási technikus

Magyar tulajdonú kaposvári székhelyű cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú vagy technikusi végzettség, (műszaki végzettség előny)
Középfokú angol nyelvtudás
Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /MS Office/
Határozott, magabiztos fellépés
Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség, nagy terhelhetőség
Csapatmunkában való részvétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Gyártási folyamatok ellenőrzése
Megelőző, javító intézkedések bevezetése, működtetése
Minőségi reklamációk kivizsgálása, válaszadás a vevőnek
Aktív együttműködés a vállalat más szervezeti egységeivel
Ellenőrzési utasítások készítése, bevezetése
Auditokra való felkészülés, azokon való részvétel

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés
Cafeteria, 13. havi fizetés és havi bónusz juttatás
Rugalmas munkaidő beosztás
Fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban
Szakmai tréningek, továbbképzések
Stabil, megbízható vállalati háttér
Munkába járás költségének térítése
Költözés esetén a regisztrált álláskeresők albérleti támogatást igényelhetnek

Munkavégzés helye:
Kaposvár