Logisztikai adminisztrátor

Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Angol nyelvtudás szóban, és írásban (állásinterjú során tesztelve lesz)
Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
Alapvető közgazdasági ismeretek
MS Office (elsődlegesen Excel) gyakorló szintű ismerete
Jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség
Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai angol (gazdasági angol) nyelvtudás
Logisztikai, külkereskedelmi vagy gazdasági végzettség
OCTOPUS 8 vállalatirányítási rendszer ismerete előny, de nem feltétel
Műszaki affinitás, mobiltelefonok iránti érdeklődés

Főbb feladatok, munkák:
Beszerzési csoport munkájának segítése
Cikkszámok készítése, felvitele a vállalati irányítási rendszerbe
Idegennyelvű számlák átnézése, dokumentálása
Dokumentumok nyomtatása, átnézése,
Szövegszerkesztési, táblázatkezelési feladatok elvégzése,
Adminisztráció, könyvelő anyagok előkészítése, lefűzése
Termék leírások, használatiutasítások fordítások készítése angol nyelvről magyar nyelvre
Garancia ügyintézése külföldi partnerek felé, azok nyomon követése
Társterületekkel való együttműködés

Amit kínálunk:
Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
Betanulási idő
Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Kötött munkaidő H-P 8:00-17:00 (1 óra szünetet tartalmaz)
Hétvége szabad (Nincs hétvégi munkavégzés)
Fiatalos csapat
Felelősségteljes, komplex munkakör
Továbbképzés támogatása

Jelentkezési határidő:
2020.06.09.

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével és "Logisztikai Adminisztrátor" jelige feltüntetésével az alábbi e-mail címre: [email protected]