Mérnök, szerkesztő rajzoló

Műszaki tervezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRNÖK, SZERKESZTŐ RAJZOLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Elsősorban gépészmérnök vagy más műszaki mérnök (vegyiparimérnök stb.) végzettségű kollégát keresünk.
Lehet más szakterületű is (villamos mérnök, építészmérnök, térinformatikus).
Lehet pályakezdő és lehet technikus végzettségű is.
Feltétel a CAD alapú szoftverek ismerete és készség szintű használata, valamint az alap műszaki tudás és hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Valamilyen tervezői jogosultság

Főbb feladatok, munkák:
Vegyipari berendezések, csővezetékek, építmények tervezése, szerkesztése rajzolása
Helyszíni felmérések elvégzése, egyeztetése, műszaki megoldások megalkotása, tervekbe öntése

Megbízóról:
1997-ben alakult 100% magyar tulajdonú cég.
Társaságunk fő tevékenységi köre a mérnöki szolgáltatások ellátása Megrendelőink számára, ezen belül elsősorban a műszaki tervezési feladatok elvégzése.
A tervezési feladataink legfőképpen technológiai gépészeti vonatkozásúak, de minden szakterületre (irányítástechnika, erőátvitel, tűzvédelem, építészet, környezetvédelem stb.) kiterjedő tervezési feladatokat végzünk.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Fiatalos, családias környezetben végezhető igazi alkotó, mérnöki munka

Munkavégzés helye:
Tiszaújváros