Autószerelő / elektonikus szerelő

Márkafüggetlen autószerelő műhely megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓSZERELŐ / ELEKTONIKUS SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
VW-AUDI kompetencia előny, de nem feltétel!
Önálló munkavégzés
Középfokú (érettségi) végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hosszabb idejű szerződés esetén továbbtanulási lehetőség (műszaki vizsgabiztos)

Főbb feladatok, munkák:
Márkafüggetlen gépjárműjavítás
A gépjárművek jelentős része VW-AUDI típuscsaládhoz tartozik.

Megbízóról:
1991 óta a piacon lévő, működő cég.
Márka-független gépjárműjavítás a fő profil.
Ezen kívül foglalkoznak még gépjármű műszaki vizsgálattal, igazságügyi szakértői tevékenységgel is.
Kis létszámú, hathatós csapatokkal dolgoznak minden telephelyen.
Jelenleg VW-AUDI kompetenciával bíró autószerelőt, elektronikust keresnek XVI. kerületi munkahelyre.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (teljesítményhez igazodó bérezés)
Tanulás lehetősége
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XVI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]