Junior linux rendszergazda

18 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA

Az álláshoz tartozó elvárások:
Rendelkezel alap szintű Linux rendszerismerettel (preferáltan Debian)
Ismersz valamilyen script nyelvet (bash, perl)
Láttál már TCP/IP hálózatot
Nem okoz gondot az angol dokumentáció
Az önállóan elvégzett munkában szerzett tapasztalataid át tudod adni
Jó kommunikációs képességgel rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelvtudásodat szóban is tudod használni
Már rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal
Üzemeltettél már Java alkalmazást
Nem áll messze tőled a PostgreSQL és MySQL
Magabiztos hálózat ismeretekkel rendelkezel (IPv4, IPv6, routing)
Van tapasztalatod a következőkkel: XenServer, Nagios, Zabbix, Postfix, Apache

Főbb feladatok, munkák:
Linux-alapú infrastruktúra üzemeltetése és támogatása
Új rendszerek kialakításában való részvétel
A napi ügyeleti teendők ellátása három műszakos munkarendben, Szegeden

Megbízóról:
Több mint 18 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás.
A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek.
Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre.
Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést.
2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony
Hosszú távú munkalehetőségű
Fiatalos, jó hangulatú csapat
Változatos feladatok
Folyamatos szakmai támogatás
Belső rendezvények, csapatépítők
Irodai masszázs, pihenőszoba
Korlátlan mennyiségű kávé és tea
Légkondicionált, családias munkakörnyezet
Céges telefon és laptop

Munkavégzés helye:
Szeged