Eladó

Ipari és barkács szerszámok forgalmazásával foglalkozó kis és nagykereskedelmi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ELADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Határozott, agilis fellépés
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
Barátságos és udvarias személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Vásárlók szakszerű kiszolgálása.
Partnerekkel való kapcsolattartás.
Áruk rendelése, árazása, kihelyezése.

Megbízóról:
Ipari és barkács szerszámok forgalmazásával foglalkozó kis és nagykereskedelmi cég, már több mint 20 éve áll a piacon, partnereik valamint vásárlóik részére

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Heti 5 napos munkahét
Ideális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós