Logisztikai és contact center vezető

Nyíregyházi partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ÉS CONTACT CENTER VEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Korábbi tapasztalat és/vagy bizonyított értékesítési/ügyfélszolgálati tapasztalat
Csapatvezetői múlt, vezetői képességek
Kiváló kommunikáció, adminisztratív és szervezési képességek
Adatbevitel/telefonálási képességek
Problémamegoldás és meggyőző tárgyalás technika
Rugalmasság, felelősségteljesség
Pénzügyi alapismeretek
Pontos, precíz munkavégzés.
Udvarias, nyugodt, nyitott természet
Csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ügyfélszolgálattal/üzleti adminisztrációval kapcsolatos képzettség
Értékesítési alapelvek és módszerek ismerete
Kiváló ügyfélszolgálati tapasztalat, a szolgáltatások magas szinten való teljesítése
Korábbi tapasztalat célkitűzésben és annak megvalósításában
A szükséges számítógépes programok és rendszerek átfogó ismerete
Diploma
PSZÁF vizsga
Vezetői engedély

Főbb feladatok, munkák:
A telefonközpontos csapat vezetése és kezelése
Az értékesítők folyamatos tájékoztatása, informálása a márkakereskedésben történő eseményekről, ügyfeleket érintő hatásokról
Kapcsolattartás márkakereskedés vezetőivel, alkalmazottaival és a szerződött felekkel
Iparági fejlesztések nyomon követése
Fejlesztendő területek feltérképezése
Alkalmazottak továbbképzése, motiválása, bónuszok, jutalékok koordinálása
Üzleti lehetőségek biztosítása a központ számára
Kimenő kommunikáció irányítása (telefonon és interneten keresztül is)
Pozitív ügyfélkapcsolatok kialakítása
A kitűzött foglalási/értékesítési arány elérése
Az ügyfélhívások megkívánt arányának elérése
Statisztikák készítése
Ügyfél elégedettség mérése és biztosítása
Önálló munkavégzésre és fejlődésre való képesség minimális felügyelet alatt

Amit kínálunk:
Rendszeres, ingyenes oktatások, tréningek, fejlődési lehetőség
Modern és igényes munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér
Fiatalos, lendületes csapatmunka

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]