Klímaszerelő

Lakossági és ipari berendezések értékesítésével és telepítésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KLÍMASZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Villamossági ismeret és gépészeti tapasztalat
Szakirányú végzettség
Megszerzett korábbi ismeretek klímatechnikában (akár segédként is)
Becsületes és lelkiismeretes hozzáállás
Precíz, önálló munkavégzés
Ügyfélorientáltság
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Azonnali munkavégzés lehetősége
Tapasztalat főszerelői pozícióban

Főbb feladatok, munkák:
Lakossági és ipari berendezések telepítése, beüzemelése, karbantartása és javítása
Hőszivattyú rendszerek telepítése

Amit kínálunk:
Biztos, stabil háttér klímás szezonban és azon kívül is
Fiatalos csapat
Családias hangulat, reggelente kávé és sok mosoly
Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása, céges telefon
Jó minőségű, profi szerszámok

Munkavégzés helye:
Budapest, XVII. kerület