Autófényező

Nyíregyházi partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓFÉNYEZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Precízség
Nyitott, megoldásra törekvő gondolkodásmód
Teljesítmény orientált szemléletmód
Felelősségvállalás, részletekre odafigyelés
Önálló munkavégzés, ügyfélközpontúság
Fényező szakmunkás bizonyítvány
Alapfokú számítógépes ismeret
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, márkaszervizben elsajátított tudás

Főbb feladatok, munkák:
Fém alkatrészek festése az előírásoknak megfelelően
Az alkalmazott festékek kikeverése, viszkozitásuk beállítása
Az előírt rétegvastagsági követelmények betartása
Festési előírásokban foglaltak betartása
A munka-és védőeszközök szakszerű használata

Amit kínálunk:
Rendszeres, ingyenes oktatások, tréningek, fejlődési lehetőség
Teljes körű szakmai beillesztés
Modern és igényes munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér
Fiatalos, lendületes, támogató csapat

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]