Épület és szerkezetlakatos

Innovatív kerítések gyártásával foglalkozó piacvezető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLET ÉS SZERKEZETLAKATOS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Pontos, precíz munkavégzés
Jó fizikai erőnlét
Önálló munkavégzés
Csapatszellem, megbízhatóság
Felelősségteljes munkamorál

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Hegesztési tudás
Releváns szakmai tapasztalat
Műszaki ismeret
Érvényes Targoncavezető és/ vagy Emelőgépkezelő OKJ-s képesítés
Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Főbb feladatok, munkák:
Kerítés elemek gyártásához CO hegesztői/ lakatos feladatok ellátása.
Kerítés elemek felszerelése
Munkáját a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásával, valamint az azokban szereplő méretek és tűrések betartásával végzi

Amit kínálunk:
Változatos munkavégzés, alkotókészség fejlesztése
Versenyképes fizetés
Képzések, tréningek
Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:
Szolnok

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és a bizonyítványok másolatát az alábbi email címre: [email protected]