Logisztikai asszisztens / ügyintéző

Budaörsi nemezetközi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS / ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Üzemgazdaságtani vagy kereskedelmi végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent)
Munkatapasztalat a logisztika, a spedíció vagy a megbízások lebonyolításának területén
MS Office
Utazási hajlandóság
Középfokú angol nyelvtudás
IT hardware logisztikai ismeretek szintén előnyt jelentenek

Főbb feladatok, munkák:
A szállítói- és visszfuvarok megbízásának elkészítése és felügyelete
A megbízások lebonyolítása és koordinációjuk belső és külső partnerekkel
Raktárkészlet kezelése - a raktármozgás nyomon követése és a készlet felügyelete
A logisztikai szolgáltató operatív menedzsmentje
"Roll-out"-tervezés és eszkalációk professzionális szintű lebonyolítása
Házon belüli kapcsolattartó bármely logisztikai téma tekintetében
A logisztikai folyamatok folyamatos fejlesztése, optimalizálása
Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel

Megbízóról:
Az irodai képalkotási eszközökre, nyomdai megoldásokra, dokumentum menedzsmentre és IT megoldásokra specializálódott nemzetközi cég, mely az elmúlt években vált a hazai piac egyik meghatározó szereplőjévé.
Dinamikusan fejlődő cégük magyarországi csapatába keressünk új munkatársat

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Széleskörű béren kívüli juttatások
Biztos nemzetközi vállalati háttér
Kiváló munkakörülmények
Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budaörs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]