Mérlegképes könyvelő

25 éve működő számviteli és adótanácsadó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Mérlegképes könyvelői végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Adótanácsadói végzettség
Bérszámfejtésben szerzett gyakorlat
Könyvelőirodai gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
Cégek teljes körű könyvelése, adóbevallások elkészítése és beküldése, beszámolók készítése, éves zárlati munkák elvégzése a kettős könyvvitel szabályai szerint

Megbízóról:
25 éves múlttal rendelkező számviteli szolgáltató cég vagyunk, békéscsabai, szegedi és orosházi irodával rendelkezünk
150 cég teljeskörű könyvelési, bérszámfejtési, adózási szolgáltatását végezzük a legújabb informatikai technológia segítségével
Tevékenységi kör és piaci környezet bővülése miatt keresünk új munkatársakat

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Kulturált munkavégzési körülmények

Munkavégzés helye:
Orosháza