Értékesítési asszisztens

Szőnyeg, illetve a vinilburkolatok értékesítésével és kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség, a felsőfokú végzettség előny
Értékesítés területén szerzett tapasztalat
Erős kommunikációs és tárgyalási készség
Céltudatos személyiség, akinek fontos a jól végzett munka öröme
Megbízható angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Érdeklődés a design és belsőépítészet iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Új ügyfelek felkutatása
A cég termékeinek bemutatása személyes prezentációk során
Árajánlatok önálló összeállítása valamint részvétel a projektek komplett megvalósításában

Megbízóról:
Közel 30 éve van jelen a minőségi melegburkolatok piacán.
Lendületesen fejlődő, vezető európai gyártók - Vorwerk, Anker, Bolon, TFD - hazai képviseletét látjuk el a szőnyeg, illetve a vinilburkolatok értékesítése és kivitelezése területén.
Speciális területünk a lépcsőszőnyegek készítése és kivitelezése, melyet számos közintézményben történt referenciánk is jelez.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem (alapbér + kiemelkedő jutalék)
Belvárosi, kiemelkedően színvonalas munkakörnyezet
Laptop, mobiltelefon
Hosszú távú munkalehetőség fejlődési perspektívákkal
Hazai és nemzetközi tréningek, továbbképzések
Utazások (kiállítások, vásárok, nemzetközi partnerek)

Munkavégzés helye:
Budapest, VII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét a fizetési elképzelésének megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]