Óvodapedagógus

Budapesti intézmény megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÓVODAPEDAGÓGUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
Főiskolai végzettség
Egyetemi végzettség
Posztgraduális végzettség
Beszélt nyelvek
Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Egyéb készségek (pl. tánc, hangszer, sport, művészetek)

Főbb feladatok, munkák:
Óvodapedagógusi munkakör betöltése csoportban
Szülőkkel való kommunikáció, információnyújtás
Napi, heti, havi és évi foglalkozás, témakör kidolgozása

Mit kínálunk?:
Új, modern épület hatalmas udvarral
Belvároshoz közeli, de kertvárosias környezet
Mozgás és fejlődés központú nevelés
Szakszerű segítség a többéves vezetői tapasztalattal rendelkező óvodavezetőtől